Google+ Badge

wtorek, 1 sierpnia 2017

MĘŻCZYZNA, który gonił swój cień - David Lagercrantz

Zapowiedź zapowiedź zapowiedź !!!!!!!! 07-09-2017 r.


Szaleństwo badań genetycznych. Brutalne nadużycia władzy. Wstrząsająca prawda o machinie, która zniszczyła rodzinę Lisbeth Salander. I oczywiście Mikael Blomkvist w duecie ze słynną hakerką. Piąta po „Co nas nie zabije” część sagi „Millenium”. Sprawdźmy, czy David Lagercrantz i tym razem dotrzymuje kroku Stiegowi Larssonowi.

Lisbeth Salander, dziewczyna, która igrała z ogniem, nigdy w pełni nie odkryła, kto stał za koszmarem jej dzieciństwa. Gdy Holger Palmgren opowiada jej o starych dokumentach, Lisbeth czuje, że nareszcie ma szansę poznać całą prawdę o machinie, która zniszczyła jej rodzinę. Jednak im bliżej jest rozwiązania tajemnicy, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. Wraz z Mikaelem Blomkvistem dotrze tam, gdzie szaleństwo naukowca i brutalne nadużycia władzy splotły się w jedno. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.
„Mężczyzna, który gonił swój cień”, piąta książka w serii „Millennium”, to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru, tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich – współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki, skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.Wydawnictwo Czarna Owca
Seria: „Millennium”
Dostępny 07.09.2017
Ilość stron 424 strony)
Format 135 mm x 210 mm
ISBN 978-83-8015-792-7


książka do kupienia od 07-09-2017 r. w księgarnii "MW" , zam. e-mail: ksimw91@gmail.com
Cena rynkowa brutto 39,99 zł